Samsung 65 inch 65TU8100 4K UHD TV
-24 % Out Of Stock
Total Reviews
Official Products 100% Official Products
Authorized Showroom Brand Bazaar
140,000৳
Ex Tax: 140,000৳
65 inch 65TU8100 Samsung 4K UHD TV Price in Bangladesh
65 inch 65TU8100 Samsung 4K UHD TV
Display
o Screen Size - 65" o Resolution - 3,840 x 2,160
Video
Audio
o Dolby Digital Plus - Yes o DTS Codec - Yes o Sound Output (RMS) - 20 W o Speaker Type - 2 CH (Down Firing w/Bass Reflex) o Multiroom Link - Yes o Blutooth Audio - Yes