65X9500H Sony Bravia 65" 4K Ultra HD Full Array LED TV
Smart TV
Ukuran layar 65 inch
Operating system : Android
Display Resolution : 3840x2160
Bluetooth Profile Support : Version 4.2
SONY Bravia 65X9500H Full Array LED 4K UHD HDR Smart Android TV [65 Inch]
SONY Bravia 65X9500H Full Array LED 4K UHD HDR Smart Android TV [65 Inch] merupakan smart TV dengan ukuran layar 65 inch yang memiliki fitur utama full array LED, X-Wide Angle, X-tended Dynamic Range Pro, X motion Clarity, Acoustic Multi-Audio, X-Balanced Speaker, Premium Blade Stand dan Flush Surface.
Operating system : Android
Display Resolution : 3840x2160
Chromecast Built-in : Yes
Apple Airplay : Yes
Motion Enhancer (Native HZ) : X-Motion Clarity, Auto mode
Picture Processor : Picture Processor X1 Ultimate
Clarity Enhancement : 4K X-Reality PRO, Dual database processing & Object-based Super Resolution
Penyimpanan Internal : 16 GB
HDMI : 4
USB : 2
Dimension of with stand : Approx.1449 x 906 x 353 mm (WxHxD)
Warranty :
2 years Replacement Guaranty , 1 Year Spare Parts & 10 Years service Warranty.
MTS 138 Multiplug now in Bangladesh || Brand Bazaar
Rated voltage: 250V~
Rated current: 10A
Cable length: 2M / 3M / 5M
Features:
· Single fuse
· Individual switch
· Multi-color plates
Sockets: 3(Three)
Brand New, Super durability, Fused, Ultra protection.
Suitable for Desktop, Laptop, LED TV, Microwave oven etc.
Brand Bazaar Multi Plug Online Store in Bangladesh
অর্ডার করতে সরাসরি কল করুনঃ ☎ 01619550030 / 01799922318, অথবা আমাদের শো-রুমে চলে আসুন ।
✅ ১০০ টাকা, আপনাকে অগ্রিম প্রদান করে, অর্ডারটি কনফার্ম করতে হবে।
অবশিষ্ট মূল্য কুরিয়ার অফিস থেকে পণ্য নেওয়ার সময়, কুরিয়ার আফিসে পেমেন্ট করতে হবে।
Purchase & Delivery Process:
1. Home Delivery inside Dhaka 100 TK, Outside of Dhaka Delivery Charge 150 TK.
3. Outside of Dhaka, Customer have to pay 150 Taka in advance
4. Outside of Dhaka delivery via courier service.
5. Product delivery duration may vary due to product availability in stock
TV Wall Mount Bracket For 24-32 Inch Support Price in Bangladesh
Description :
TV Wall Mount Bracket For 24-32 Inch Support
Brand Bazaar || Tv Accessories Online Store in Bangladesh
Xiaomi Products Bangladesh || TV, Mobile, Mobile Accessories, Speaker
Purchase & Delivery Process:
1. Home Delivery inside Dhaka 50 TK, Outside of Dhaka Delivery Charge 100 TK.
3. Outside of Dhaka, Customer have to pay 100 Taka in advance
MTS 158 Multiplug now in Bangladesh
Technical Parameter
Rated Voltage: 250V~
Rated Current: 10A/13A
Power: 2500 MAX
Features:
Cable Length: 3M
Cord: 2Pin/3Pin
Fire Proof Plastic for Body
Highly Elastic Phosphor Bronze Terminal
Individual Switch
Power Indicator Light
Fuse Protection
Multi Color Changeable Plates
Suitable for all Countries Plug
3 Pin Socket Prevents Electricity Leakage