| Product model | 50C350NP |
| Total Reviews |
Based on 0 reviews. - Write a review |
| Official Products | 100% Official Products |
| Authorized Showroom | Brand Bazaar |
| Quad Core/MT9612IAATNC Processor |
| Resolution: 3840 X 2160 |
| Display Type: D-LED |
| Speaker System: 24W (12W+12W) |
| Main Features | |
| Screen Size | 50" |
| Storage | RAM: 2 Memory: 16 |
| Viewing angle | 178º/178º |
| Display Type | D-LED |
| Refresh rate | 60Hz |